Szósta edycja konkursu Rockwool “Zmień wizję w projekt”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Rockwool „Zmień wizję w projekt”, który ma być punktem wyjścia do rozmowy o nowym języku współczesnej architektury, a także spójnych wizualnie i koncepcyjnie obiektach, które doskonale wpisują się w tkankę miejską.
Szóstej edycji konkursu organizowanego cyklicznie przez Rockwool przyświeca hasło “Rzuć to wszystko co złe”, wzywające przewrotnie do wydobycia tego, co w polskiej architekturze jest najlepsze.
Bo wyjątkowa budowla to także najlepsze rozwiązania, które sprawiają, że staje się ona nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Jak zapewnić komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom, gościom czy użytkownikom danego obiektu? Rozwiązań ROCKWOOL nie widać gołym okiem, a są odczuwalne na co dzień: izolacja akustyczna, najwyższej jakości zabezpieczenia przeciwogniowe, energooszczędne rozwiązania i systemy regulujące poziom wilgoci.
To wszystko wpływa na jakość życia mieszkańców, ich zdrowie i samopoczucie. Staramy się sprostać wymaganiom współczesnego świata i wpływać na jego rozwój – te same cele powinny mieć realizacje, które zostaną wyłonione w konkursie.
Zgłoszenia można wysyłać organizatorowi drogą elektroniczną do 15 grudnia 2017

Szczegóły konkursu na stronie www organizatora

facebook share