Struktura oddziału

Prezes Zarządu

Marta SĘKULSKA-WROŃSKA

Członkowie Zarządu OW SARP  kadencji 2019-2023

  1. Anna ZAWADZKA – Skarbnik
  2. Magdalena FEDEROWICZ-BOULE – Sekretarz
  3. Jan CHWEDCZUK – Wiceprezes ds. Edukacji
  4. Radosław GAJDA – Wiceprezes ds. Komunikacji
  5. Piotr JURKIEWICZ – Wiceprezes ds. Architektury Kryzysu Klimatycznego
  6. Krzysztof MYCIELSKI – Wiceprezes ds. Twórczości
  7. Oliwia DEC-WOLSZCZAK
  8. Małgorzata DEMBOWSKA
  9. Marcin GRZYB
  10. Szymon KALATA
  11. Marcin KWIETOWICZ
  12. Julia LASEK
  13. Monika LEMAŃSKA
  14. Magdalena MACIĄG

Sąd koleżeński OW SARP w kadencji 2019-2023

  1. Dariusz HYC – przewodniczący
  2. Michał PAWLAK – wiceprzewodniczący
  3. Aleksandra ZUBELEWICZ-LADA – sekretarz
  4. Kalina EIBL
  5. Radosław KOWALEWSKI

Komisja Rewizyjna OW SARP w kadencji 2019-2023

  1. Krzysztof PASTERNAK – przewodniczący Komisji
  2. Dorota BUJNOWSKA-CECHNIAK – zastępca przewodniczącego Komisji
  3. Wojciech BAGIŃSKI – sekretarz Komisji
  4. Anna GRABOWSKA – członek Komisji
  5. Janina TREPCZYŃSKA-GRYNBERG – członek Komisji

Kolegium Sędziów Konkursowych OW SARP w kadencji 2019-2023

  1. Maciej Kowalczyk – przewodniczący Kolegium
  2. Konrad Grabowiecki – zastępca przewodniczącego Kolegium
  3. Maria Saloni-Sadowska – zastępca przewodniczącego Kolegium
  4. Roman Dziedziejko – sekretarz Kolegium
  5. Dorota Bagińska
  6. Jan Bagiński
  7. Wojciech Bagiński
  8. Beata Bejtman-Kuźmienko
  9. Jan Belina-Brzozowski
  10. Iwona Borkowska
  11. Jaromir Boruta
  12. Michał Brutkowski
  13. Marek Budzyński
  14. Piotr Bujnowski
  15. Andrzej Bulanda
  16. Grzegorz Chodkowski
  17. Artur Chołdzyński
  18. Jan Chwedczuk
  19. Paweł Czaplicki
  20. Piotr Czarnecki
  21. Oliwia Dec-Wolszczak
  22. Małgorzata Dembowska
  23. Paweł Detko
  24. Krzysztof Domaradzki
  25. Jacek  Dudkiewicz
  26. Daniel Frąc
  27. Marta Frejda
  28. Marcin Goncikowski
  29. Dominik Górecki
  30. Jerzy Grochulski
  31. Paweł Grodzicki
  32. Marcin Grzyb
  33. Michał Grzymała-Kazłowski
  34. Sławomir Gzell
  35. Józef Heliński
  36. Błażej Hermanowicz
  37. Krystyna Ilmurzyńska
  38. Mirosław Jednacz
  39. Andrzej Jurkiewicz
  40. Piotr Jurkiewicz
  41. Szymon Kachniarz
  42. Przemysław Kaczkowski
  43. Szymon Kalata
  44. Agnieszka Kalinowska-Sołtys
  45. Stanisław Karłowski
  46. Jan Kempa
  47. Michał Kielian
  48. Kinga Kimic
  49. Henryk Kosieradzki
  50. Wojciech Kotecki
  51. Jan Kucza Kuczyński
  52. Ewa Kuryłowicz
  53. Maciej Kuryłowicz
  54. Piotr Kuś
  55. Marcin Kwietowicz
  56. Agnieszka Lewandowska
  57. Bartosz Lewandowski
  58. Henryk Łaguna
  59. Katarzyna Łowicka
  60. Magdalena Maciąg
  61. Paweł Majkusiak
  62. Maciej Mąka
  63. Daniel Mermer
  64. Kamil Miklaszewski
  65. Marek Mikos
  66. Marcin Mostafa
  67. Jacek Mroczkowski
  68. Rafał Mroczkowski
  69. Włodzimierz Mucha *(† 2019)*
  70. Krzysztof Mycielski
  71. Tsutomu Nozaki
  72. Michał Owadowicz
  73. Krzysztof Ozimek
  74. Paweł Paradowski
  75. Krzysztof Pasternak
  76. Natalia Paszkowska
  77. Michał Pawlak
  78. Paweł Pieniężny
  79. Ewa P. Porębska
  80. Jolanta Przygońska
  81. Dorota  Rudawa
  82. Maciej Rydz
  83. Jurij Sadowski
  84. Marcin Sadowski
  85. Tomasz  Saracen
  86. Dorota  Sawicka
  87. Piotr  Sawicki
  88. Marek Sawicki
  89. Marta  Sękulska-Wrońska
  90. Michał Sikorski
  91. Emilia Sobańska
  92. Magdalena Staniszkis
  93. Stanisław Stefanowicz
  94. Bolesław Stelmach
  95. Grzegorz Stiasny
  96. Jan Sukiennik
  97. Piotr Szaroszyk
  98. Jerzy Szczepanik-Dzikowski
  99. Rafał Szczepański
  100. Marek Szeniawski
  101. Mariusz Ścisło
  102. Mateusz Świętorzecki
  103. Michał Tatjewski
  104. Michał Tęskny
  105. Paweł Trębacz
  106. Gaweł Tyrała
  107. Jakub Wacławek
  108. Łukasz Jan Węcławski
  109. Mariusz Wronowski
  110. Szczepan Wroński
  111. Maciej Wysoczański
  112. Aleksandra Zubelewicz-Lada
  113. Piotr Żabicki

Baza Sędziów Konkursowych SARP

Delegaci na Walny Zjazd SARP w kadencji 2019-2023 

  1. Jan Belina-Brzozowski
  2. Andrzej Bulanda
  3. Krzysztof Chwalibóg
  4. Jan Chwedczuk
  5. Paweł Czaplicki
  6. Oliwia Dec-Wolszczak
  7. Paweł Detko
  8. Daniel Frąc
  9. Konrad Grabowiecki
  10. Anna Grabowska
  11. Jerzy Grochulski
  12. Paweł Grodzicki
  13. Piotr Jurkiewicz
  14. Agnieszka Kalinowska-Sołtys
  15. Jan Kempa (wybrany jako delegat rezerwowy, po śmierci Włodzimierza Muchy został dołączony do podstawowej listy delegatów)
  16. Wojciech Kotecki
  17. Maciej Kowalczyk
  18. Maciej Kuryłowicz
  19. Magda Maciąg
  20. Rafał Mroczkowski
  21. Włodzimierz Mucha *(† 2019)*
  22. Krzysztof Ozimek
  23. Krzysztof Pasternak
  24. Jolanta Przygońska
  25. Jurij Sadowski
  26. Marta Sękulska-Wrońska
  27. Magdalena Staniszkis
  28. Bolesław Stelmach
  29. Grzegorz Stiasny
  30. Mariusz Ścisło
  31. Rafał Szczepański
  32. Marek Szeniawski
  33. Michał Tatjewski
  34. Paweł Trębacz
  35. Jakub Wacławek

Biuro OW SARP

Izabela Sulikowska – kierownik biura
izabela.sulikowska@sarp.warszawa.pl

Barbara Hijewska – asystent ds. administracyjnych i członkowskich
biuro@sarp.warszawa.pl

Michał Wajnchold – webmaster
webmaster@sarp.warszawa.pl