Archiwalna strona Oddziału Warszawskiego SARP z roku 2005-2013

Strona główna SARP O. WarszawaStrona główna SARP O. WarszawaStrona główna SARP O. WarszawaStrona główna SARP O. Warszawa
  Ostatnio dodane   polski | english
Informację opublikowano: 06.03.2007 | Aktualizacja: 06.03.2007

Zarząd OW SARP - lata 2000-2003

Rafał Szczepański -Prezes

Grzegorz Buczek -wiceprezes ds. zewnętrznych
Paweł Czaplicki -wiceprezes ds. wewnętrznych
Michał Jaworski -wiceprezes ds. podstaw uprawiania zawodu
Piotr Walkowiak -wiceprezes ds. twórczości
Marek Szeniawski -sekretarz, dyrektor organizacyjny
Edward Wysocki -skarbnik

Członkowie Zarządu:
Jacek Cybis, Kazimierz Jaraczewski,
Wojciech Kakowski, Jan Kempa, Marek Mikos,
Andrzej Nasfeter, Tomasz Sławiński,
Janina Trepczyńska. Michał Zwoliński
Zastępcy członków Zarządu:
Henryk Kosieradzki, Jolanta Przygońska,
Andrzej Wetesko

Delegaci na WZD SARP 2000

  1. Tadeusz Barucki
  2. Antoni Beill
  3. Jerzy W. Bogusławski
  4. Grzegorz Buczek
  5. Marek Budzyński
  6. Lucyna Burdyńska-Matuszewska
  7. Konrad Chmielewski
  8. Grzegorz Chodkowski
  9. Krzysztof Chwalibóg
  10. Jacek Cybis
  11. Paweł Czaplicki
  12. Krzysztof Dyga
  13. Andrzej Fabierkiewicz
  14. Andrzej Fajans
  15. Maciej Gintowt
  16. Ryszard Girtler
  17. Jerzy Grochulski
  18. Sławomir Gzell
  19. Kazimierz Jaraczewski
  20. Janusz B. Jaworski
  21. Michał Jaworski
  22. Wojciech Kakowski
  23. Andrzej Kaliszewski
  24. Jan Kempa
  25. Andrzej Kiciński
  26. Tadeusz Kłos
  27. Leszek Kołacz
  28. Janusz Kołaczkowski
  29. Henryk Kosieradzki
  30. Konrad Kucza -Kuczyński
  31. Stefan Kuryłowicz
  32. Jerzy Kuźmienko
  33. Stanisław Matuszewski
  34. Andrzej Miklaszewski
  35. Marek Mikos
  36. Stanisław Niewiadomski
  37. Jerzy A. Nowakowski
  38. Krzysztof Ozimek
  39. Maciej Piechotka
  40. Jolanta Przygońska
  41. Jerzy Skrzypczak
  42. Magdalena Staniszkis
  43. Janina Stańkowska
  44. Stanisław Stefanowicz
  45. Jasna Strzałkowska-Ryszka
  46. Rafał Szczepański
  47. Marek Szeniawski
  48. Wojciech Świątkowski
  49. Krzysztof Tauszyński
  50. Janina Trepczyńska
  51. Piotr Walkowiak
  52. Andrzej Wetesko
  53. Edward Wysoi
  54. Jacek Zielonka
  55. Michał Zwoliński
  56. Wiesław Żochowski

Zastępcy delegatów
Jacek Bolechowski
Krzysztof Pasternak

Kolegium Sędziów Konkursowych

  1. Irena Bajerska
  2. Tadeusz Barucki
  3. Antoni Beill
  4. Witold Benedek
  5. Jerzy W. Bogusławski
  6. Marek Budzyński
  7. Lucyna Burdynska-Matuszewska
  8. Konrad Chmielewski
  9. Grzegorz Chodkowski
  10. Krzysztof Chwalibóg
  11. Aleksander Chylak
  12. Jacek Cybis
  13. Paweł Czaplicki
  14. Tomasz Czerkawski
  15. Paweł Detko
  16. Henryk Drzewiecki
  17. Krzysztof Dyga
  18. Andrzej Fabierkiewicz - sekretarz
  19. Andrzej Fajans
  20. Maciej Gintowt
  21. Ryszard Girtler
  22. Jerzy Grochulski
  23. Olgierd Jagiełło
  24. Janusz B. Jaworski
  25. Michał Jaworski
  26. Mirosław Jednacz
  27. Piotr Jurkiewicz
  28. Wojciech Kakowski
  29. Andrzej Kaliszewski
  30. Jan Kempa
  31. Andrzej Kicinski
  32. Tadeusz Kłos
  33. Janusz Kołaczkowski
  34. Henryk Kosieradzki
  35. Konrad Kucza-Kuczyński
  36. Ewa Kuryłowicz
  37. Stefan Kuryłowicz
  38. Jerzy Kuźmienko
  39. Stanisław Matuszewski
  40. Marek Mikos
  41. Maciej Miłobędzki
  42. Bohdan Napieralski
  43. Andrzej Nasfeter
  44. Stanisław Niewiadomski
  45. Jerzy A. Nowakowski
  46. Michał Owadowicz
  47. Zbigniew Parandowski
  48. Krzysztof Pasternak
  49. Zbigniew Pawłowski
  50. Maciej Piechotka
  51. Olgierd Sawicki
  52. Piotr Sembrat
  53. Jerzy Skrzypczak - zastępca przewodniczącego
  54. Magdalena Staniszkis
  55. Janina Stańkowska
  56. Stanisław Stefanowicz
  57. Jasna Strzałkowska-Ryszka
  58. Piotr Szaroszyk
  59. Jerzy Szczepanik-Dzikowski
  60. Rafał Szczepański
  61. Marek Szeniawski
  62. Jan Maria Szmidt
  63. Wojciech Szymborski
  64. Krzysztof Tauszyński - przewodniczący
  65. Janina Trepczyńska
  66. Piotr Walkowiak
  67. Piotr Wicha
  68. Bohdan Wyporek
  69. Edward Wysocki
  70. Jacek Zielonka
  71. Michał Zwoliński
  72. Wiesław Żochowski

Komisja Rewizyjna

Jerzy A. Nowakowski -przewodniczący
Michał Piechotka -wiceprzewodniczący

Członkowie:
Eugeniusz Nawrocki
Olgierd Sawicki
Jan Maria Szmidt

Sąd Koleżeński OW SARP

Janusz B. Jaworski -przewodniczący
Władysław Korzeniewski -wiceprzewodniczący
Roman Trębacz -sekretarz

Członkowie:
Lucyna Burdyńska-Matuszewska
Aleksander Chylak
Janusz Kołaczkowski
Janina Stańkowska
Maria Zamoyska

Udostępnij na:

Załączniki (1 dokument):
Strona główna SARP O. Warszawa